Volejbal Kopaná Florbal Bowling Badminton Golf
Homepage Přihlášky Propozice Výsledky/Fotky Celkové pořadí Esprit střelci Archiv Partneři Kontakt

Střelec Ivan Petr: Měli jsme nejvyšší cíle, bohužel to těsně nevyšlo


Moc často se nestává, aby jeden tým měl nejlepšího střelce i hráče turnaje. Šnekům se to povedlo, ale přesto to nestačilo na celkový triumf. „Je to škoda, měli jsme ty nejvyšší cíle,“ přiznal zklamaně po prohraném finále Ivan Petr, nejlepší střelec turnaje se 13 brankami.

„Jestli jsem čekal, že budu nejlepší střelec? Počkejte, no.. (dlouze přemýšlí a do toho na něj začnou gestikulovat spoluhráči).. no tak dobře, čekal no,“ rozesměje se.
Podobná nerozhodnost u něj každopádně nebyla vidět na hřišti. Tam byl za suveréna a to především v zakončení, kde soupeře ničil jednou brankou za druhou. „Dařilo se celému týmu, turnajem jsme procházeli celkem jasně,“ říká třiadvacetiletý Petr.
I proto byli Šneci jasným favoritem na titul. Ten jim však do rukou nakonec nespadl. „Finále bylo těsné, my ho nezvládli a tak máme smůlu,“ pokračuje v hodnocení svého vystoupení.
Sám Petr hraje florbal už jen pro zábavu. „Hrával jsem extraligu, ale dneska už nastupuju jen ve sranda soutěži,“ vysvětluje.

zpět

Novinky


Přidali jsme: Výsledky z plážáku - 17. 6. 2023

Byrokrat cup NOVĚ na Benefit plus Startovné na turnaje můžete uhradit i prostřednictvím zaměstananeckých výhod Benefit Plus