Volejbal Kopaná Florbal Bowling Badminton Golf
Homepage Přihlášky Propozice Výsledky/Fotky Celkové pořadí Esprit střelci Archiv Partneři Kontakt

Molten Byrokrat Cup - sálová kopaná (9. 3. 2013)
Pořadí a reportáž


Favorizovaná Stará Garda ovládla „fotbalový“ Byrokrat cupMěla to být z jejich strany jednoznačná záležitost. Tři soupeři, tři vítězství a pohár zabalený v tašce s sebou domů. Scénář hráčů Staré Gardy vypadal jednoduše. A i když byl nakonec do puntíku splněn, tak jednoduché to „staří páni“ neměli.
Úvod sobotního turnaje hraného v areálu Hamr Braník však nasvědčoval hladké cestičce, kterou jim vyšlapala pohodová výhra nad AHT..Pražským Tygrům 11:1. Garda si s chutí zastřílela a ukázala, kam sahají ve druhém letošním dílu Byrokrat cupu její cíle.
Do druhého zápasu naskočil tradiční účastník firemní série tým Adidas Coty. Proti mezinárodní sestavě CSC se mu příliš šancí nedávalo, přesto překvapil a skvělou prací v obraně zvítězil 2:0. Rázem se tak zařadil vedle Gardy k největším adeptům na triumf.
A potvrdil to i v dalším zápase, kdy si poradil 6:3 s Pražskými Tygry, kteří podali mnohem kompaktnější výkon než v úvodním turnajovém vystoupení. Na body to však ani tentokrát nestačilo. Devítibranková přestřelka nabídla přítomným vše, góly, vypjaté situace i úsměvy na tváři po vydařených kombinacích.
A protože v dalším zápase nezaváhala ani Stará Garda a porazila 5:4 CSC, bylo už kolo před koncem základní části jasné, kdo půjde do boje o třetí místo a kdo do finále. A tak, aby se vzájemné duely týmů, které stejně čekal souboj o konečné umístění, neopakovaly, hrály se rovnou.
Že pořadatelé s hráči udělali správné rozhodnutí, ukázaly oba zápasy, které byly skutečným vyvrcholením turnaje. O třetí flek hrající CSC s Pražskými Tygry ukázali, co to je dávat góly. Výsledek 12:6 pro CSC je toho jednoznačným důkazem.
A ani finále nezůstalo pozadu. Sice branek nepadlo v souboji mezi Starou Gardou a Adidas Coty tolik, ale napětí a adrenalinu bylo chvílemi až moc. Ono se však není co divit, vždyť o vítězství rozhodovaly až závěrečné minuty. Ještě chvíli před koncem byl stav nerozhodný 4:4. Adidas Coty opět předváděl precizní obrannou práci a Garda nevěděla, kudy si najít cestu k brance. Povedlo se jí to až pár minut před koncem. A protože následně Coty nedokázali reagovat, dostali ze závěrečného brejku rozhodující ráno do vazu, která byla konečnou a uzavřela turnaj v sálové kopané Byrokrat cupu. Garda si po vítězství 6:4 zajistila zisk vytouženého poháru. Adidas Coty po velmi sympatických výkonech bralo stříbro.
Mezinárodní tým CSC odjížděl z Braníka s bronzem a Tygři, kteří se každým zápasem zlepšovali, skončili na nepopulární bramborové pozici.
Opomenout nesmíme ani souboj o krále střelců. Po skončení finále měli hned tři hráči na svém kontě shodně šest branek. Rozhodovat tak musel rozstřel. Nejpřesnější mušku v trefování břevna z poloviny hřiště měl Ian Thomas T. Hunt z CSC.
Gratulujeme, děkujeme všem za účast a těšíme při dalším firemním klání Byrokrat cupu.


Pořadí

pořadí firma body
1. Stará garda 50
2. Adidas Coty 45
3. CSC 41
4. Pražští tygři 38


Fotky

10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 2.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg 27.jpg 28.jpg 29.jpg 3.jpg 30.jpg 31.jpg 32.jpg 33.jpg 34.jpg 35.jpg 36.jpg 37.jpg 38.jpg 39.jpg 4.jpg 40.jpg 41.jpg 42.jpg 43.jpg 44.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg

Novinky


Přidali jsme: Výsledky z plážáku - 17. 6. 2023

Byrokrat cup NOVĚ na Benefit plus Startovné na turnaje můžete uhradit i prostřednictvím zaměstananeckých výhod Benefit Plus